yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim kayıt yurtdışı eğitim bilgi
 
    Anasayfa      Sık Kullanılanlara Ekle      İletişim 
 
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları İngiltere Dil Okulları
ingiltere dil kursu
ingiltere en iyi dil okulları İngilterenin En İyi Okulları
ingiltere en iyi dil kursu
ingiltere indirimli dil okulları İngiltere İndirimli Dil Okulları
ingiltere promosyonlu dil okulları
ingiltere dil okulu fiyatları İngiltere Dil Okulu Fiyatları
ingiltere dil kursu ücretleri
ingitlerede eğitim Neden İngiltere'de Eğitim ?
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Adım Adım İngiltere
ingiltere dil okulları
ingiltere vizesi İngiltere Vizesi
ingiltere vize danışmanlığı
ingilterede yaz okulları İngiltere Yaz Okulları
ingiltere yaz okulu
ingilterede konaklama İngilterede Konaklama
ingilterede konaklama
ingilterede hayat İngiltere Yaşam Masrafları
ingilterede hayat ve masraflar
ingiltere para birimi İngiltere Para Birimi
ingiltere para birimi
ingiltere banka hesabı İngilterede Banka Hesabı
ingilterede banka hesabı açmak
ingiltere fotoğrafları İngiltere Resimleri
inglterede banka hesabı açmak
ingiltere haritaları İngiltere Haritası
ingltere haritası
londra metro haritaları Londra Metro Haritası
ingltere haritası
ingiltere şehirleri İngiltere Şehirleri
ingiltere şehirleri karşılaştırması
ingiltere havaalanı İngiltere Havaalanları
ingiltere havaalanları
ingiltere türkiye konsolosluğu İngiltere Türk Konsolosluğu
ingiltere türkiye konsolosluğu
ingilterede türkiye temsilcilikleri İngiltere Türk Temsilcilikleri
ingiltere türkiye temsilcilikleri
ingiltere dil okulları İngilterede İklim
ingiltere dil okulları
ingiltere İngiltere Genel Bilgiler
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Amerika'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Malta'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
 
amerika Amerika
almanya Almanya
avustralya Avustralya
belçika Belçika
fransa Fransa
güney afrika Güney Afrika
ingiltere İngiltere
irlanda İrlanda
italya İtalya
kanada Kanada
malta Malta
yeni zelenda Yeni Zelanda
   
ingiltere dil okulları
 
SocialTwist Tell-a-Friend
 
 
 
Anasayfa / İngiltere Dil Okulları / Bournemouth Dil Okulları / British Study Centres Bournemouth

British Study Centres Bournemouth Dil Okulu


Bu bölümde:

British Study Centres Bournemouth Dil Okulu


| More


Bournemouth, kozmopolit bir nüfus yapısına sahip bir şehirdir. Dünyanın Sdney'den sonra en büyük ikinci limanı olan Poole Limanı ve jeolojik yapısıyla dünya mirası sayılan Jurassic sahili gibi önemli yerleri barındıran ilginç bir şehirde eğitim alma şansına sahip olabilirsiniz. British Study Centres Bournemouth Dil Okulu, plajdan birkaç dakikalık yürüme mesafesinde ve merkezi konumu ile Viktorya mimarisine sahip moderleştirilmiş bir binada eğitim verir. Okulda 12 ferah sınıf, kütüphane ve çalışma salonu, bar, internet salonu, ücretsiz kablosuz (wi-fi) internet bağlantısı mevcuttur. Ayrıca derslerden sonra plajdan döndüğünüzde kullanabileceğiniz duşlar ve kilitli dolaplar da vardır. Plaja ve iskeleye yüksekten bakan, Bournemouth International Centre'da konserlere, gösterilere, spor ve buz pateni müsabakalarına gidebilirsiniz. Ayrıca Bournemouth, Londra'dan sonra İngiltere'deki en fazla bar ve klüp içeren şehirdir ve hareketli gece yaşamıyla bilinir. Bunun yanında plajda düzenlenen oyunlara katılabilir, bisiklete binebilir, Poole limanı çevresinde gemi gezintisi yapabilir, haftasonları Londra, Winchester, Stonehenge, Oxford gibi çevre şehirlere düzenlenen gezilere katılabilirsiniz.

British Study Centres Bournemouth Dil Okulu'ndaki İngilizce Eğitim Programları şunlardır:

- Genel İngilizce
- Akademik İngilizce
- Birebir İngilizce
- İş İngilizcesi
- Sınavlara Hazırlık (IELTS, TOEIC/TOEFL ve Cambridge FCE ve CAE )

İlk gün seviye belirleme sınavı, öğrenme merkezinde ingilizce geliştirme hizmeti, ücretsiz internet erişimi, 8 hafta ve daha fazla süre eğitim gören öğrenciler için ilerleme raporları, ileri destek ve danışmanlık, okulun ücretsiz olarak sağladığı hizmetlerdir.

Okul Olanakları


Tüm okulda Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi British Council akrediteli
Kütüphane ve Etüd/Çalışma odası Öğrenciler için özel Bilgisayar Odası
Her biri ortalama 11 kişilik 12 aydınlık ve geniş sınıf Multimedia ve öğrenme merkezi

British Study Centres Bournemouth Dil Okulu Konaklamaları


Aile Yanı Konaklama


Okulun seçtiği ve denetlediği, British Council standartlarındaki ailelerle birlikte yaşayarak İngiliz kültürüne birinci elden tanık olabilirsiniz. British Study Centres Bournemouth dil okulunda iki tip aile konaklaması vardır.

Standart Aile Yanı


Bu konaklamada aileler okula, ulaşım araçlarıyla 30 dakikalık mesafededir. Tek kişilik konaklama seçeneğinin yanında eğer tanıdığınız ikinci kişiyle birlikte eğitim alacaksanız, ancak o kişiyle birlikte odayı paylaşabilirsiniz. Odalarda konforlu ve basit mobilyalar, bir masa ve elbise dolabı bulunur. Yatak takımları ev sahibi tarafından karşılanır. Oda temizliği aile tarafından yapılabilir fakat siz de düzenli ve temiz tutmalısınız. İngiliz ailelerinde kahvaltı, tost, reçel, marmelat, mısır gevreği, meyve suyu, çay veya kahve şeklindedir. Akşam yemeği ise ana öğündür. Siz başvurunuzda vejeteryan olduğunuzu belirmedikçe, et ve balık yemekleri de öğünde yer alabilir. Standart Aile Konaklamasında çoğunlukla evde diğer aile fertleriyle ortak kullanabildiğiniz tek banyo vardır. Banyo havluları aile tarafından karşılanır. Bazı ailelerde internet erişimi olabilir.

Özel Aile Yanı


Yüksek standartlı bir konaklamadır. Metro, otobüs gibi araçlarla okula ortalama 30 dakikada mesafededir. Sadece tek kişilik konaklama seçeneği mevcuttur. Yatak takımları aile tarafından sağlanır. Odada masa ve elbise dolabı vardır. Standart aile konaklamasından bir diğer farkı, odanıza ait özel banyo bulunmasıdır. Bazı ailelerde internet erişimi bulunabilir.

Öğrenci Evi Konaklama


Rahat ve bağımsız bir konaklamada yaşamak isteyen öğrenciler için iyi bir seçim olan öğrenci evlerinde, tek kişilik oda seçenekleri mevcuttur.

british study centres brighton öğrenci evi british study centres brighton öğrenci evi mutfak british study centres brighton öğrenci evi yaşam odasıStandart Öğrenci Evi


Tüm öğrenci evleri, restoranlar, kafeler ve uygun mağazalarla dolu Charminster'ın popüler öğrenci bilgesindedir. Öğrenci evlerinden okula yürüyerek yaklaşık 30 dakikada, otobüsle ise 15 - 20 dakidada ulaşabilirsiniz. Öğrenci evlerinde odalar tek kişiliktir. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Yatak çarşafları okul tarafından sağlanır. Öğrencilerde yemeklerini kendileri yaparlar. Mutfakta diğer öğrencilerle paylaşımlıdır ve ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Çamaşır makinesi ve ütü gibi ekipmanlar tüm öğrenci evlerinde vardır. Banyo diğer öğrencilerle paylaşımlıdır. Bu sebeple havlu bulunmaz, kendiniz getirmelisiniz. Öğrenci evlerinde internet erişimi vardır.

Öğrenci Dairesi


Öğrenci Dairesi


Öğrenci daireleri, mayıs ile kasım ayları arasında hizmet verir. Restoranlara, kafelere, mağazalara ve plaja yakındır. Okula yürüyerek yaklaşık 5 dakikadır. Öğrenci dairelerinde odalar tek kişiliktir. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Yatak çarşafları okul tarafından sağlanır. Öğrencilerde yemeklerini kendileri yaparlar. Mutfakta diğer öğrencilerle paylaşımlıdır ve ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Zemin katta jetonlu çamaşır makinesi kullanılabilir. Banyo diğer öğrencilerle paylaşımlıdır. Bu sebeple havlu bulunmaz, kendiniz getirmelisiniz. Her katta bir sabit telefon hattı vardır. Öğrenci evlerinde internet erişimi vardır.

Öğrenci Yurdu (Residans) Konaklama


Westover Gardens yurdu yıl boyu hizmet verirken, üniversite tarzı öğrenci temmuz ve ağustos aylarında hizmet verir ve Bournemouth'un merkezindedir.

Purbeck House Superior Yaz Öğrenci Yurdu


british study centres brighton öğrenci yurdu british study centres brighton öğrenci evi yatak odası british study centres brighton öğrenci evi mutfak
Temmuz ve ağustos aylarında açık olan bir konaklamadır ve şehir merkezindedir. Okula yürüyerek 10 - 15 dakika mesafededir. 6, 7 yatak oda bulunan bir katta paylaşımlı mutfak ve dinlenme salonu vardır. Odalar tek kişiliktir ve odaya özel banyo ve tuvalet vardır. Havlular haftada bir değişir. Mutfakta gerekli mutfak ekipmanları vardır. Kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Zemin katta jetonlu çamaşır makinelerini kullanabilirsiniz. Her odada sabit telefon hattı vardır. İnternet erişimi mevcuttur.

Westover Gardens Öğrenci Yurdu


Yıl boyu açıktır. Şehir merkezindedir, otobüsle veya yürüyerek kolay erişilebilir bir yerdedir. Okula yürüyerek 5 dakika mesafededir. Özel banyolu tek kişilik ve her 3 odaya bir banyo düşen iki kişilik odalar mevcuttur. Haftada bir odalar temizlenir ve havlular değişir. Yarım pansiyon yemek seçeneğine sahip yemek salonu vardır. Çamaşır makinelerini kullanabilirsiniz. Yüksek hızlı kablosuz internet erişimi (wi-fi) mevcuttur.


Bournemouth Hakkında


İngiltere'nin güney sahilinde kozmopolit ve şirin bir tatil beldesi olan Bournemouth, Londra şehir merkezine 2 saat uzaklıkta olması nedeniyle de her yıl daha çok öğrenci tarafından tercih edilen bir merkez haline gelmiştir. Hareketli sosyal hayatının yanı sıra öğrencilere deniz ve güneşin tadını çıkarma imkanı da sunan Bournemouth İngiltere'nin en fazla güneş alan ve en ılıman iklimine sahip bölgelerinden biridir. Hiçbir ulaşım sorunu bulunmayan Bournemouth; bir çok halka açık park , alışveriş merkezi , restoran , kafe ve gece kulübü ile hem eğlenceli bir eğitim süreci geçirmek hem de büyük şehirlerin gürültüsü ve yoruculuğundan uzaklaşıp huzurlu bir tatil yapmak isteyenler için ideal bir alternatiftir. Bournemouth hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...

British Study Centres Dil Okulu Resimleri


| More


Bu sayfada en çok arananlar
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
 
 
 
 

          Ä°ngiltere Dil Okulları

 

          Amerika Dil Okulları

 

          Kanada Dil Okulları

 

          Malta Dil Okulları

 

          Yurtdışı Eğitim Genel

       

          Pasaport / Vize Rehberi

 

          Sınavlara Hazırlık

 

          Ä°ngilizce

 

          Yenilikler

 

          Yenilikler

       

ANASAYFA, YURTDIŞI EĞİTİM, HAKKIMIZDA, İLETİŞİM, SİTE MAP, SİTE HARİTASI, İNSAN KAYNAKLARI, YASAL UYARI, BLOG
yurtdışı dil eğitimi
yurtdışı eğitim yurtdışı dil eğitimi
 
yurtdışı eğitim
replica hermes bags