yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim kayıt yurtdışı eğitim bilgi
 
    Anasayfa      Sık Kullanılanlara Ekle      İletişim 
 
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları İngiltere Dil Okulları
ingiltere dil kursu
ingiltere en iyi dil okulları İngilterenin En İyi Okulları
ingiltere en iyi dil kursu
ingiltere indirimli dil okulları İngiltere İndirimli Dil Okulları
ingiltere promosyonlu dil okulları
ingiltere dil okulu fiyatları İngiltere Dil Okulu Fiyatları
ingiltere dil kursu ücretleri
ingitlerede eğitim Neden İngiltere'de Eğitim ?
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Adım Adım İngiltere
ingiltere dil okulları
ingiltere vizesi İngiltere Vizesi
ingiltere vize danışmanlığı
ingilterede yaz okulları İngiltere Yaz Okulları
ingiltere yaz okulu
ingilterede konaklama İngilterede Konaklama
ingilterede konaklama
ingilterede hayat İngiltere Yaşam Masrafları
ingilterede hayat ve masraflar
ingiltere para birimi İngiltere Para Birimi
ingiltere para birimi
ingiltere banka hesabı İngilterede Banka Hesabı
ingilterede banka hesabı açmak
ingiltere fotoğrafları İngiltere Resimleri
inglterede banka hesabı açmak
ingiltere haritaları İngiltere Haritası
ingltere haritası
londra metro haritaları Londra Metro Haritası
ingltere haritası
ingiltere şehirleri İngiltere Şehirleri
ingiltere şehirleri karşılaştırması
ingiltere havaalanı İngiltere Havaalanları
ingiltere havaalanları
ingiltere türkiye konsolosluğu İngiltere Türk Konsolosluğu
ingiltere türkiye konsolosluğu
ingilterede türkiye temsilcilikleri İngiltere Türk Temsilcilikleri
ingiltere türkiye temsilcilikleri
ingiltere dil okulları İngilterede İklim
ingiltere dil okulları
ingiltere İngiltere Genel Bilgiler
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Amerika'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Malta'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
 
amerika Amerika
almanya Almanya
avustralya Avustralya
belçika Belçika
fransa Fransa
güney afrika Güney Afrika
ingiltere İngiltere
irlanda İrlanda
italya İtalya
kanada Kanada
malta Malta
yeni zelenda Yeni Zelanda
   
ingiltere dil okulları
 
SocialTwist Tell-a-Friend
 
 
 
Anasayfa / İngiltere Dil Okulları / Londra Dil Okulları / British Study Centres Londra

British Study Centres Londra Dil Okulu


Bu bölümde:

British Study Centres Londra Dil Okulu


| More


British Study Centres Londra Dil Okulu, 2004 yılının şubat ayında eğitim vermeye başlayan 2009 yılında imkanlarını geliştirmiş bir okuldur. Britih Council akreditelidir ve EnglishUK üyesidir. Okulda, 5 katta 25 ferah sınıf ve 9 ek öğrenme odası vardır. Ortalama 11 kişilik sınıflarda interaktif ve konforlu bir eğitim alırken , 35'i aşkın ülkeden gelen öğrenciler sayesinde çok farklı kültürleri de tanıma fırsatınız olacak. Birçok kitap ve öğrenme CD'leri barındıran kütüphanede 12 internet erişimi olan bilgisayar da vardır. Ayrıca özel ekipmanlı öğrenme merkezinde 8 bilgisayar ve multimedia cihazı vardır. Kulaklık ve web kamerası da bulunan internet erişimli 36 bilgisayar içeren bilgisayar odasında mavcuttur. Okuldaki kablosuz internet erişimi sayesinde kendi dizüstü bilgisayarınızla da kafeteryada veya kütüphanede internete erişebilirsiniz.

British Study Centres Londra Dil Okulu Londra'nın merkezinde konumlanmıştır. Londra'nın çoğu önemli yerine yürüme mesafesinde olup, Oxford Street ve Baker Street'e yakındır. Bond Street ve Baker Street metro istasyonlarına yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Okulda gördüğünüz derslerin yanı sıra haftalık sosyal programlarla etkileyici bir Londra deneyimi yaşayabilirsiniz. Thames nehrinde bot partisi, Parlemento binasına, BBC Stüdyolarına ziyaretler, Regent's Park'ta öğleden sonra piknikleri, Bath, Camridge, Oxford gibi çevre şehirlere hafta sonu gezileri okulun sunduğu sosyal imkanlardan bazılarıdır.

İçinde oturma alanları ve geniş ekran plazma tv bulunan 70 kişi kapasiteli kafeteryada, öğle yemeğinizi yiyebilir, ders aralarında diğer öğrencilerle pratik yapabilirsiniz.


British Study Centres Londra Dil Okulu'ndaki İngilizce Eğitim Programları şunlardır:

- Genel İngilizce
- Akademik İngilizce
- Birebir İngilizce
- İş İngilizcesi
- Sınavlara Hazırlık (IELTS, TOEIC/TOEFL ve Cambridge FCE ve CAE )

İlk gün seviye belirleme sınavı, öğrenme merkezinde ingilizce geliştirme hizmeti, ücretsiz internet erişimi, 8 hafta ve daha fazla süre eğitim gören öğrenciler için ilerleme raporları, ileri destek ve danışmanlık, okulun ücretsiz olarak sağladığı hizmetlerdir.

Okul Olanakları


Tüm okulda Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi British Council akrediteli
Kütüphane ve Etüd/Çalışma odası Öğrenciler için özel 36 bilgisayarlı Bilgisayar Odası
Her biri ortalama 11 kişilik 25 aydınlık ve geniş sınıf Öğrenci salonunda büyük ekran Plazma TV

British Study Centres Londra Dil Okulu Konaklamaları


Aile Yanı Konaklama


Okulun seçtiği ve denetlediği, British Council standartlarındaki ailelerle birlikte yaşayarak farklı yaşam kültürlerini tanıyabilirsiniz. British Study Centres dil okulunda iki tip aile konaklaması vardır.

british study centres londra aile yanı british study centres londra aile mutfak british study centres londra aile yatak odası


Standart Aile Yanı


Bu konaklama tipinde ailelerin çoğu 3. ve 4. bölgede, nadiren de 5. bölgededir. Metro, otobüs gibi ulaşım araçlarıyla 45 dakikada okula ulaşabilirsiniz. Tek kişilik konaklama seçeneğinin yanında eğer tanıdığınız ikinci kişiyle birlikte eğitim alacaksanız, ancak o kişiyle birlikte odayı paylaşabilirsiniz. Odalarda konforlu ve basit mobilyalar, bir masa ve elbise dolabı bulunur. Yatak takımları ev sahibi tarafından karşılanır. Oda temizliği aile tarafından yapılabilir fakat siz de düzenli ve temiz tutmalısınız. İngiliz ailelerinde kahvaltı, tost, reçel, marmelat, mısır gevreği, meyve suyu, çay veya kahve şeklindedir. Akşam yemeği ise ana öğündür. Siz başvurunuzda vejeteryan olduğunuzu belirmedikçe, et ve balık yemekleri de öğünde yer alabilir. Standart Aile Konaklamasında çoğunlukla evde diğer aile fertleriyle ortak kullanbildiğiniz tek banyo vardır. Banyo havluları aile tarafından karşılanır. Bazı ailelerde internet erişimi olabilir.

Özel Aile Yanı


Yüksek standartlı bir konaklamadır.Aileler okula ve şehir merkezine yakın mesafede zone 1 ve 2 de yaşarlar. Metro, otobüs gibi araçlarla okula ortalama 25 dakikada mesafededir. Sadece tek kişilik konaklama seçeneği mevcuttur. Yatak takımları aile tarafından sağlanır. Odada masa ve elbise dolabı vardır. Standart aile konaklamasından bir diğer farkı, odanıza ait özel banyo bulunmasıdır. Bazı ailelerde internet erişimi bulunabilir.

Öğrenci Evi Konaklama


Rahat ve bağımsız bir konaklamada yaşamak isteyen öğrenciler için iyi bir seçim olan öğrenci evlerinde, tek ve çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur.

british study centres londra öğrenci evi british study centres londra öğrenci evi mutfak british study centres londra öğrenci evi giriş


Standart Öğrenci Evi


Standart öğrenci evlerinin çoğu 3. bölgededir ve tren ve metro istasyonlarının yakınındadır. Ulaşım araçlarıyla okula yaklaşık 45 dakikada ulaşabilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik oda seçenekleri mevcuttur. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Yatak çarşafları okul tarafından sağlanır. Mutfakta diğer öğrencilerle paylaşımlıdır ve ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Odalarını düzenli ve temiz tutmaktan öğrenciler sorumludur. Çamaşır makinesi ve ütü gibi ekipmanlar tüm öğrenci evlerinde vardır. Banyo diğer öğrencilerle paylaşımlıdır. Bu sebeple havlu bulunmaz, kendiniz getirmelisiniz. Öğrenci evlerinde internet erişimi vardır.

Merkezi Konumda Öğrenci Evi


Bu öğrenci evleri 1. ve 2. bölgededir. Okula ulaşım araçlarıyla ortalama 35 dakika mesafededirler. Tek kişilik ve paylaşımlı oda seçenekleri vardır. Yemeği kendi imkanlarınızla evin tam ekipmanlı mutfaklarında yapabilirsiniz. Öğrenciler temizliği ve düzeni kendileri sağlarlar. Çamaşır makinesi ve ütü mevcuttur. Banyoyu diğer öğrencilerle paylaşırsınız ve kendiniz havlu getirmelisiniz. Bu konaklamada internet erişimi yoktur. Ama okulda hafta içi 8:30 - 18:00 arası kablosuz bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Öğrenci Yurtları


Will Wyatt Court Öğrenci Yurdu


british study centres londra öğrenci yurdu british study centres londra öğrenci yurdu salonu british study centres londra öğrenci yurdu bahçe
Yaz döneminde açık bir konaklamadır. Yurt, 1. bölgede, Old Street'in rağbeti yüksek bir alanındadır, metro istasyonuna 8 dakika uzaklıkta ve Londra merkeze kolay ulaşılabilir. Old Street metro istasyonundan 35 dakikalık seyahatle okula ulaşabilirsiniz. Odalar tek kişiliktir ve özel banyosu içindedir. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Yatak çarşafları okul tarafından sağlanır ve haftada bir değiştirilir. Fakat odalarda havlu bulunmaz, havlunuzu kendiniz getirmelisiniz. Mutfakta diğer öğrencilerle paylaşımlıdır ve ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Çamaşırlarınızı yıkamak için jetonlu makineler vardır. Odalarda sabit telefon hattı mevcuttur. Belli bir makul ücret karşılığında, internet erişimi vardır. Yurt 24 saat güvenlik görevlilerince korunmaktadır.

Liberty Living Öğrenci Yurdu


british study centres londra öğrenci yurdu oda british study centres londra öğrenci yurdu salonu british study centres londra öğrenci yurdu banyo
Ocak ile Ağustos ayları arasında açık bir konaklamadır. Yurt, 1. bölgede, Londra'nın merkezinde, Angel metro istasyonuna 8 dakika uzaklıktadır. Okula ulaşım araçlarıyla 30 dakikada ulaşabilirsiniz. Odalar tek kişiliktir ve özel banyosu içindedir. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Mutfakta ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Çamaşırlarınızı yıkamak için jetonlu makineler vardır. Odalarda sabit telefon hattı mevcuttur. Belli bir makul ücret karşılığında, internet erişimi vardır. Ayrıca yurtta, fitness center, Tv odası, bilardo masası ve 7/24 resepsiyon vardır.

Nido Student Living Öğrenci Yurdu


british study centres londra öğrenci yurdu oda british study centres londra öğrenci yurdu salonu british study centres londra öğrenci yurdu eğlence salonu
Temmuz ile Ağustos ayları arasında açık bir konaklamadır. Yurt, Londra'nın merkezinde, King Gross'tan 4 dakika uzaklıktadır. Okula ulaşım araçlarıyla 25 dakikada ulaşabilirsiniz. Odalar tek kişiliktir, mutfaklıdır ve özel banyosu içindedir. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Mutfakta ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Çamaşırlarınızı yıkamak için jetonlu makineler vardır. Yurtta internet erişimi vardır.Londra Hakkında


Tarihi zenginliği ve hareketli yaşam tarzı ile Londra dünyada en fazla uluslararası öğrenci çeken şehirlerin başında gelmektedir. Yüzlerce yıl önce küçük bir Roma Şehri olarak kurulan Londra,günümüzde İngiltere’nin ticari,politik,kültürel ve turistik merkezi olması sebebiyle her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Başkent Londra, kültürler üstü yapısı ve eğlencenin İngiltere’deki kalbi olması nedeniyle de şehir hareketliliğinin tadına varmak isteyen ya da bu hareketlilikten kopamayan öğrenciler için ideal bir şehirdir. Yıllar boyu farklı dil, din, ırktan insanları içinde bulundurup kültürlerini kaynaştıran Londra; havasının tüm kasvetine rağmen yaşamaktan zevk alınabilecek, cıvıl cıvıl, renkli bir şehirdir. İngilizce eğitiminde en uzman ve onlarca dil okulunu barındırarak dünyada İngilizce eğitiminin merkezi olmasıyla da İngiltere'nin en çok rağbet edilen şehridir. Londra hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...
 

British Study Centres Londra Krokisi


British Study Centres Dil Okulu Resimleri


| More


Bu sayfada en çok arananlar
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
 
 
 
 

          Ä°ngiltere Dil Okulları

 

          Amerika Dil Okulları

 

          Kanada Dil Okulları

 

          Malta Dil Okulları

 

          Yurtdışı Eğitim Genel

       

          Pasaport / Vize Rehberi

 

          Sınavlara Hazırlık

 

          Ä°ngilizce

 

          Yenilikler

 

          Yenilikler

       

ANASAYFA, YURTDIŞI EĞİTİM, HAKKIMIZDA, İLETİŞİM, SİTE MAP, SİTE HARİTASI, İNSAN KAYNAKLARI, YASAL UYARI, BLOG
yurtdışı dil eğitimi
yurtdışı eğitim yurtdışı dil eğitimi
 
yurtdışı eğitim
replica hermes bags