yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim kayıt yurtdışı eğitim bilgi
 
    Anasayfa      Sık Kullanılanlara Ekle      İletişim 
 
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları İngiltere Dil Okulları
ingiltere dil kursu
ingiltere en iyi dil okulları İngilterenin En İyi Okulları
ingiltere en iyi dil kursu
ingiltere indirimli dil okulları İngiltere İndirimli Dil Okulları
ingiltere promosyonlu dil okulları
ingiltere dil okulu fiyatları İngiltere Dil Okulu Fiyatları
ingiltere dil kursu ücretleri
ingitlerede eğitim Neden İngiltere'de Eğitim ?
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Adım Adım İngiltere
ingiltere dil okulları
ingiltere vizesi İngiltere Vizesi
ingiltere vize danışmanlığı
ingilterede yaz okulları İngiltere Yaz Okulları
ingiltere yaz okulu
ingilterede konaklama İngilterede Konaklama
ingilterede konaklama
ingilterede hayat İngiltere Yaşam Masrafları
ingilterede hayat ve masraflar
ingiltere para birimi İngiltere Para Birimi
ingiltere para birimi
ingiltere banka hesabı İngilterede Banka Hesabı
ingilterede banka hesabı açmak
ingiltere fotoğrafları İngiltere Resimleri
inglterede banka hesabı açmak
ingiltere haritaları İngiltere Haritası
ingltere haritası
londra metro haritaları Londra Metro Haritası
ingltere haritası
ingiltere şehirleri İngiltere Şehirleri
ingiltere şehirleri karşılaştırması
ingiltere havaalanı İngiltere Havaalanları
ingiltere havaalanları
ingiltere türkiye konsolosluğu İngiltere Türk Konsolosluğu
ingiltere türkiye konsolosluğu
ingilterede türkiye temsilcilikleri İngiltere Türk Temsilcilikleri
ingiltere türkiye temsilcilikleri
ingiltere dil okulları İngilterede İklim
ingiltere dil okulları
ingiltere İngiltere Genel Bilgiler
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Amerika'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Malta'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
 
amerika Amerika
almanya Almanya
avustralya Avustralya
belçika Belçika
fransa Fransa
güney afrika Güney Afrika
ingiltere İngiltere
irlanda İrlanda
italya İtalya
kanada Kanada
malta Malta
yeni zelenda Yeni Zelanda
   
ingiltere dil okulları
 
SocialTwist Tell-a-Friend
 
 
 
Anasayfa / İngiltere Dil Okulları / Oxford Dil Okulları / British Study Centres Oxford

British Study Centres Oxford Dil Okulu


Bu bölümde:

British Study Centres Oxford Dil Okulu


| More


Otuzyedi üniversiteyi ve koleji ve yaklaşık 40.000 öğrenciyi barındıran Oxford'da ayrıca ünlü müzeler, kütüphaneler, galeriler, yüzlerce modern restoran, bar, club ve kafe vardır. British Study Centres Oxford Dil Okulu, kendi kalitesinin yanında tüm bu imkanları sunan Oxford şehrinde bulunmanın avantaji sayesinde İngilizce öğrenmek için çok ideal bir okuldur. Okulda, interaktif tahta ve eğlenceli öğrenme materyalleri bulunan 17 ferah sınıf ve ücretsiz yüksek hızlı internet bağlantısı bulunan 20 bilgisayar içeren bilgisayar odası vardır. Binada laptop kullanıcıları için kablosuz bağlantı bulunur. Sınıflarda birçok ülkeden karışık şekilde ortalama 11 öğrenci eğitim görür.

British Study Centres Londra Dil Okulu Oxford'un en iyi bölgesinde, tarihi St.Giles bilgesinde konumlanmıştır. Ünlü Ashmolean müzesine 100 metreden az mesafede, Oxford Üniversite'sinin karşısındadır. Oxford'da kayık gezisi çok popülerdir ve şehri, Oxford Üniversitesini ve birçok koleji gezip görmenin çok eğlenceli bir yoludur. Bunun yanında botanik bahçelerini ziyaret edebilir, hafta sonlarında İngiltere'nin diğer şehirlerine düzenlenen gezilere katılabilirsiniz.

British Study Centres Oxford Dil Okulu'ndaki İngilizce Eğitim Programları şunlardır:

- Genel İngilizce
- Akademik İngilizce
- Birebir İngilizce
- İş İngilizcesi
- Sınavlara Hazırlık (IELTS, TOEIC/TOEFL ve Cambridge FCE ve CAE )

İlk gün seviye belirleme sınavı, öğrenme merkezinde ingilizce geliştirme hizmeti, ücretsiz internet erişimi, 8 hafta ve daha fazla süre eğitim gören öğrenciler için ilerleme raporları, ileri destek ve danışmanlık, okulun ücretsiz olarak sağladığı hizmetlerdir.

Okul Olanakları


Tüm okulda Ücretsiz Kablosuz İnternet Erişimi British Council akrediteli
Kütüphane ve Etüd/Çalışma odası Öğrenciler için özel 20 bilgisayarlı Bilgisayar Odası
Her biri ortalama 11 kişilik 17 aydınlık ve geniş sınıf Öğrenci salonunda büyük ekran Plazma TV

British Study Centres Londra Dil Okulu Konaklamaları


Aile Yanı Konaklama


Okulun seçtiği ve denetlediği, British Council standartlarındaki ailelerle birlikte yaşayarak İngiliz kültürüne birinci elden tanık olabilirsiniz. British Study Centres dil okulunda standart tip aile konaklaması vardır.

Standart Aile Yanı


Bu konaklamada aileler otobüs istasyonuna yürüme mesafesindedir ve otobüs yolculuğu ile okula ortalama 20-30 dakika uzaklıktadır. Tek kişilik konaklama seçeneğinin yanında eğer tanıdığınız ikinci kişiyle birlikte eğitim alacaksanız, ancak o kişiyle birlikte odayı paylaşabilirsiniz. Odalarda konforlu ve basit mobilyalar, bir masa ve elbise dolabı bulunur. Yatak takımları ev sahibi tarafından karşılanır. Oda temizliği aile tarafından yapılabilir fakat siz de düzenli ve temiz tutmalısınız. İngiliz ailelerinde kahvaltı, tost, reçel, marmelat, mısır gevreği, meyve suyu, çay veya kahve şeklindedir. Akşam yemeği ise ana öğündür. Siz başvurunuzda vejeteryan olduğunuzu belirmedikçe, et ve balık yemekleri de öğünde yer alabilir. Standart Aile Konaklamasında çoğunlukla evde diğer aile fertleriyle ortak kullanabildiğiniz tek banyo vardır. Banyo havluları aile tarafından karşılanır. Bazı ailelerde internet erişimi olabilir.

Öğrenci Evi Konaklama


Rahat ve bağımsız bir konaklamada yaşamak isteyen öğrenciler için iyi bir seçim olan öğrenci evlerinde, tek kişilik oda seçenekleri mevcuttur.

british study centres oxford öğrenci evi british study centres oxford öğrenci evi mutfak british study centres oxford öğrenci evi yaşam odasıStandart Öğrenci Evi


Tüm öğrenci evleri otobüs duraklarına yürüme mesafesindedir. Öğrenci evlerinden okula yürüyerek yaklaşık 20 dakidada ulaşabilirsiniz. İsterseniz otobüsle birkaç dakikada okula gidebilirsiniz. Öğrenci evlerinde odalar tek kişiliktir. Odalarda masa, elbise dolabı vardır. Yatak çarşafları okul tarafından sağlanır. Evlere haftada bir temizlikçi gönderilir fakat öğrenciler kendi odalarını kendileri temizlerler. Ayrıca öğrencilerde yemeklerini kendileri yaparlar. Mutfakta diğer öğrencilerle paylaşımlıdır ve ocak, fırın, çatal bıçak takımları gibi ekipmanlar vardır. Çamaşır makinesi ve ütü gibi ekipmanlar tüm öğrenci evlerinde vardır. Banyo diğer öğrencilerle paylaşımlıdır. Bu sebeple havlu bulunmaz, kendiniz getirmelisiniz. Öğrenci evlerinde internet erişimi vardır.

Öğrenci Yurdu (Residans) Konaklamabritish study centres oxford öğrenci yurdu british study centres oxford öğrenci evi yatak odası british study centres oxford öğrenci evi mutfak


Warneford Hall Standard Yaz Öğrenci Yurdu


Yaz sezonu boyunca açık olan bir konaklamadır. Okul binasından 3 km ötede Roosevelt Drive 'da konumlanmıştır. Odalar Tek kişiliktir. Mutfakta gerekli mutfak ekipmanları vardır. Kendi yemeğinizi yapabilirsiniz. Banyolar ortak kullanımlıdır. İnternet erişimi mevcut değildir. Okulda ücretsiz kablosuz interneti kullanbilirsiniz.

St. Edmund Besse Hall Standard Yaz Öğrenci Yurdu


british study centres oxford öğrenci yurdu british study centres oxford öğrenci evi yatak odası british study centres oxford öğrenci evi mutfak
Oxford'un tarihi mekanlarının içinden geçerek okula yürüyerek 5 dakikada ulaşabilirsiniz. Odalar son derece moderndir ve telefon hattı ve internet erişimi vardır. Güzel bir bahçesi vardır. Yaz döneminde açıktır. Odalarda özel banyo bulunur. Yurt haftada 2 kez temizlenir.Tam ekipmanlı mutfak vardır. Öğrenciler için özel çamaşırhane bulunur.

St. Edmund William Miller Hall Superior Yaz Öğrenci YurduŞehir merkezinde bulunan bir diğer konaklama seçeneğidir. Okula yürüyerek 10 dakika mesafededir. Yaz döneminde açıktır. Oxford'un tarihi merkezine 1 dakika mesafededir. Odalarda özel banyo vardır. Yurt haftada 2 kez temizlenir. Odalar son derece moderndir ve telefon hattı ve internet erişimi vardır. Odalarda özel banyo bulunur. Tam ekipmanlı mutfak vardır. Öğrenciler için özel çamaşırhane bulunur.


Oxford Hakkında


Oxford, dünyanın en ünlü üniversitelerinden olan Oxford Üniversitesi'nin ev sahibi olan bir şehirdir. Başkent Londra'ya 80 kilometre uzaklıkta olan ve 24 saat ulaşım imkanının bulunduğu Oxford, %26'lara ulaşan öğrenci nüfusu ile kültürel hareketliliğin İngiltere'deki merkezidir. Tüm şehre yayılmış olan Oxford Üniversitesi'nin tarihi binaları her yıl onbinlerce turisti Oxford'a çekmektedir. Şehrin içindeki birçok park, yeşilin tarihi bir dokuyla birleşmesini ve ortaya büyüleyici, huzur dolu manzaralar çıkmasını sağlamaktadır. Tüm bu huzur atmosferinin yanında Oxford, öğrenci yoğunluğunun fazla olması nedeniyle, gece hayatının da oldukça hareketli olduğu bir şehirdir. Kısacası Oxford, kaliteli eğitimi güvenli ve hareketli bir öğrenci şehrinde almak isteyenler için ideal bir şehirdir.
Oxford hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...
 

British Study Centres Oxford Kroki

British Study Centres Oxford Krokisi

British Study Centres Dil Okulu Resimleri


| More


Bu sayfada en çok arananlar
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
 
 
 
 

          Ä°ngiltere Dil Okulları

 

          Amerika Dil Okulları

 

          Kanada Dil Okulları

 

          Malta Dil Okulları

 

          Yurtdışı Eğitim Genel

       

          Pasaport / Vize Rehberi

 

          Sınavlara Hazırlık

 

          Ä°ngilizce

 

          Yenilikler

 

          Yenilikler

       

ANASAYFA, YURTDIŞI EĞİTİM, HAKKIMIZDA, İLETİŞİM, SİTE MAP, SİTE HARİTASI, İNSAN KAYNAKLARI, YASAL UYARI, BLOG
yurtdışı dil eğitimi
yurtdışı eğitim yurtdışı dil eğitimi
 
yurtdışı eğitim
replica hermes bags