yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim kayıt yurtdışı eğitim bilgi
 
    Anasayfa      Sık Kullanılanlara Ekle      İletişim 
 
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları İngiltere Dil Okulları
ingiltere dil kursu
ingiltere en iyi dil okulları İngilterenin En İyi Okulları
ingiltere en iyi dil kursu
ingiltere indirimli dil okulları İngiltere İndirimli Dil Okulları
ingiltere promosyonlu dil okulları
ingiltere dil okulu fiyatları İngiltere Dil Okulu Fiyatları
ingiltere dil kursu ücretleri
ingitlerede eğitim Neden İngiltere'de Eğitim ?
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Adım Adım İngiltere
ingiltere dil okulları
ingiltere vizesi İngiltere Vizesi
ingiltere vize danışmanlığı
ingilterede yaz okulları İngiltere Yaz Okulları
ingiltere yaz okulu
ingilterede konaklama İngilterede Konaklama
ingilterede konaklama
ingilterede hayat İngiltere Yaşam Masrafları
ingilterede hayat ve masraflar
ingiltere para birimi İngiltere Para Birimi
ingiltere para birimi
ingiltere banka hesabı İngilterede Banka Hesabı
ingilterede banka hesabı açmak
ingiltere fotoğrafları İngiltere Resimleri
inglterede banka hesabı açmak
ingiltere haritaları İngiltere Haritası
ingltere haritası
londra metro haritaları Londra Metro Haritası
ingltere haritası
ingiltere şehirleri İngiltere Şehirleri
ingiltere şehirleri karşılaştırması
ingiltere havaalanı İngiltere Havaalanları
ingiltere havaalanları
ingiltere türkiye konsolosluğu İngiltere Türk Konsolosluğu
ingiltere türkiye konsolosluğu
ingilterede türkiye temsilcilikleri İngiltere Türk Temsilcilikleri
ingiltere türkiye temsilcilikleri
ingiltere dil okulları İngilterede İklim
ingiltere dil okulları
ingiltere İngiltere Genel Bilgiler
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Amerika'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları Malta'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları
 
amerika Amerika
almanya Almanya
avustralya Avustralya
belçika Belçika
fransa Fransa
güney afrika Güney Afrika
ingiltere İngiltere
irlanda İrlanda
italya İtalya
kanada Kanada
malta Malta
yeni zelenda Yeni Zelanda
   
ingiltere dil okulları
 
SocialTwist Tell-a-Friend
 
 
 
Anasayfa / İngiltere Dil Okulları / Londra Dil Okulları / Malvern House Londra

Malvern House Dil Okulu


Bu bölümde:

Malvern House Dil Okulu - Malvern House London


| More


2000 yılında kurulan Malvern House Londra dil okulu bağımsız bir okuldur. Toplamda 3 farklı binası ile hizmet vermekte olan Malvern House, 2003 yılında British Council tarafından onaylanmıştır. 100 üstünde farklı ülkeden, senede 6000 öğrencinin eğitim gördüğü Malvern House dil okulunda, her hafta başlayan İngilizce dil eğitimlerinin yanı sıra, akademik dönem eğitim programları ve İngiltere'de ki üniversitelere hazırlık kursları eğitimleri de verilmektedir.

Malvern House Londra dil okulu, 3 farklı binada eğitim seçeneği sunmaktadır. 16 yaşından büyük öğrencilerin katılabileceği programlarda, Piccadilly Center'da sadece başlangıç ve orta seviyedeki öğrenciler; Trafalgar Center'da orta üstü öğrenciler; ve Bloomsburry Center'da da İleri seviyedeki öğrencilerle, özel kurslara ve üniversite hazırlık kurslarına katılan öğrenciler eğitim görmektedir.

Türkiye'den de çok fazla öğrencinin seçimi olan Malvern House Londra dil okulunda 2007 yılında eğitim gören öğrencilerin ; %16'sı Batı Avrupa'dan, %16'sı Brezilya'dan, % 14'ü Kore'den, %13'ü diğer Güney Amerika ülkelerinden, %12'si Türkiye'den, %8'i Orta Asya'dan, %8'i Japonya'dan, %8'i Doğu Avrupa'dandır.

Malvern House Londra'da eğitim görebileceğiniz kurs seçenekleri ;

* Genel İngilizce Kursu : Kurslar her pazartesi başlar. Başlangıçtan - İleri seviyeye kadar herkes katılabilir. Haftada 15 saat, 20 saat veya 25 saatlik eğitim programları seçilebilir.

* İş İngilizcesi Kursu : Kurslar her pazartesi başlar. Orta üstü ve ileri seviyedeki öğrenciler katılabilir. Haftada 15 saat, 20 saat veya 25 saatlik eğitim programları seçilebilir.

* IELTS Sınav Hazırlık Kursu : Kurslar her pazartesi başlar. Orta üstü ve ileri seviyedeki öğrenciler katılabilir. Haftada 15 saat, 20 saat veya 25 saatlik eğitim programları seçilebilir.

* Cambridge Sınav Hazırlık Kursu : Başlangıç tarihleri 07 Ocak, 31 MArt ve 22 Eylül 2008'dir. Orta üstü (FCE First Certificate of English), İleri (CAE Certificate in Advanced English) ve Profesyonel (CPE Certificate of Proficency in English) seviyedeki öğrenciler katılabilir. Toplam kurs süresi 12-14 haftadır.

* Üniversite Hazırlık Kursu : İngiltere'de üniversite eğitimi almayı düşünen öğrenciler için hazırlanmış, Üniversite Hazırlık kurslarıdır. Başlangıç tarihleri 07 Ocak ve 22 Eylül 2008'dir. Orta üstü seviyedeki öğrenciler kabul edilir. Kursa başlamak için IELTS 5 seviyesinde olmak gerekmektedir. Kurs 9 veya 6 aylık Üniversite Hazırlık programını kapsamaktadır. (Özellikle İşletme ve Turizm alanında)

* Pre - Master Hazırlık Kursu : İngiltere'de master eğitimi almayı düşünen öğrenciler için hazırlanmış, Master öncesi hazırlık kurslarıdır. Başlangıç tarihleri 07 Ocak ve 31 Mart 2008'dir. Orta üstü ve ileri seviyedeki öğrenciler kabul edilir. Kursa başlamak için IELTS 5,5 seviyesinde olmak gerekmektedir. Kurs 6 veya 3 aylık Pre - Master Hazırlık programını kapsamaktadır. Pre - Master kursları Leeds Universitesi denetimi altında verilmektedir. (Özellikle İşletme ve Turizm alanında)

* İş İngilizcesi Sertifikası : (Business Certificate Level) Özellikle ABE Business Diplomas kursuna katılacak öğrenciler için çok faydalı olacak 3 aylık hazırlık programıdır. Orta üstü seviyedeki öğrenciler programa katılabilirler. Başlangıç tarihleri 07 Ocak, 31 Mart, 23 Haziran ve 22 Eylül 2008'dir.

* ABE İşletme Kursu : (ABE Business Diplomas) Uluslararası üniversiteler ve İngiltere'deki üniversiteler tarafından tanınan bir kurstur. ABE Kursunu bitiren öğrenciler, üniversitelerin 2. veya 3. senesinden eğitimlerine devam ederek, üniversite diploması alabilirler. Bu sayede İngiltere'de çok pahalı olan üniversite diplomasını daha ekonomik ve daha kısa bir sürede alabilirler. ABE Business Diplomas 12 aylık, Advance Diplomas 6 aylık kurslardır. Orta üstü ve ileri seviyedeki öğrenciler programa katılabilirler. Başlangıç tarihleri 07 Ocak, 31 Mart, 23 Haziran ve 22 Eylül 2008'dir.

Malvern House Londra'da ki İngilizce dil eğitiminiz süresince okul tarafından uzun yıllardır tanınan ailelerin yanında veya okul yurdunda konaklama tercihi yapabilirsiniz.

Malvern House Londra dil okulu;

Gatwick Havaalanı'na trenle 30 dakika,
Stansted Havaalanı'na trenle 1 saat,
Luton Havaalanı'na trenle 1 saat,
Heatrow Havaalanı'na Metro ile 45 dakika,
Londra Merkez Havaalanı'na servis ile 30 dakika ulaşım mesafesindedir.


Londra Hakkında


Tarihi zenginliği ve hareketli yaşam tarzı ile Londra dünyada en fazla uluslararası öğrenci çeken şehirlerin başında gelmektedir. Yüzlerce yıl önce küçük bir Roma Şehri olarak kurulan Londra,günümüzde İngiltere’nin ticari,politik,kültürel ve turistik merkezi olması sebebiyle her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlamaktadır. Başkent Londra, kültürler üstü yapısı ve eğlencenin İngiltere’deki kalbi olması nedeniyle de şehir hareketliliğinin tadına varmak isteyen ya da bu hareketlilikten kopamayan öğrenciler için ideal bir şehirdir. Yıllar boyu farklı dil, din, ırktan insanları içinde bulundurup kültürlerini kaynaştıran Londra; havasının tüm kasvetine rağmen yaşamaktan zevk alınabilecek, cıvıl cıvıl, renkli bir şehirdir. İngilizce eğitiminde en uzman ve onlarca dil okulunu barındırarak dünyada İngilizce eğitiminin merkezi olmasıyla da İngiltere'nin en çok rağbet edilen şehridir. Londra hakkında daha fazla bilgi için tıklayınız...
 

Malvern House Dil Okulu Krokisi| More


Bu sayfada en çok arananlar
londra , londra dil okulu , londrada dil okulu , londrada eğitim , londra dil okulları , londrada dil okulları , londra dil kursları , londrada dil kursları , londrada ingilizce , londra ingilizce , londrada ingilizce dil okulu , ingiltere , londra hakkında , malvern house londra hakkında, malvern house londra, malvern house londra english, malvern house londra dil okulu, malvern house london, malvern house london central, malvern house ingilizce, malvern house inglizce, malvern house londra dil okulları, malvern house londra ingiltere, malvern house londra resimleri, malvern house londra fiyatları, malvern house ingiltere, pasaport , pasaport işlemleri , pasaport , pasaport işlemleri , pasaport ücretleri , pasaport için gerekli evraklar , pasaport harcı, ingiltere vizesi, yeşil pasaport
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
 
 
 
 

          Ä°ngiltere Dil Okulları

 

          Amerika Dil Okulları

 

          Kanada Dil Okulları

 

          Malta Dil Okulları

 

          Yurtdışı Eğitim Genel

       

          Pasaport / Vize Rehberi

 

          Sınavlara Hazırlık

 

          Ä°ngilizce

 

          Yenilikler

 

          Yenilikler

       

ANASAYFA, YURTDIŞI EĞİTİM, HAKKIMIZDA, İLETİŞİM, SİTE MAP, SİTE HARİTASI, İNSAN KAYNAKLARI, YASAL UYARI, BLOG
yurtdışı dil eğitimi
yurtdışı eğitim yurtdışı dil eğitimi
 
yurtdışı eğitim
replica hermes bags