yurtdışı eğitim yurtdışı eğitim kayıt yurtdışı eğitim bilgi
 
    Anasayfa      Sık Kullanılanlara Ekle      İletişim 
 
malta dil okulları
malta dil okulları Malta Dil Okulları
malta dil okulları
malta dil okulları Malta Dil Okulu Fiyatları
malta
malta dil okulu Neden Malta
malta dil okulları
malta dil okulları Adım Adım Malta
malta yaz okulları
malta yaz okulu Malta Yaz Okulu
malta dil okulları
malta dil okulları Malta'da İş İngilizcesi
malta dil okulları
malta dil okulları Malta Kısa Süreli Kurslar
malta dil okulları
malta dil okulları Malta Üniversitesi
malta dil okulları
malta dil okulları Malta Vizesi
malta dil okulları
malta dil okulları Malta'da Yaşam
malta dil okuları
malta dil okulları Malta Hakkında
malta dil okulu
Malta dil okulları
ingiltere dil okulları Amerika'da Eğitim
ingiltere dil okulları
ingiltere dil okulları İngiltere'de Eğitim
ingiltere dil okulları
malta dil okulları
 
amerika Amerika
almanya Almanya
avustralya Avustralya
belçika Belçika
fransa Fransa
güney afrika Güney Afrika
ingiltere İngiltere
irlanda İrlanda
italya İtalya
kanada Kanada
malta Malta
yeni zelenda Yeni Zelanda
   
malta dil okulları
 
SocialTwist Tell-a-Friend
 
 
 
Anasayfa / Adım Adım Malta

Adım Adım Malta


Bu bölümde:

| More

Okul Ve Eğitim Programı Araştırması


İdeallerinizi ve ihtiyaçlarınızı ön planda tutarak, kriterlerinize, bütçenize uygun okullar, eğitim programları ve konaklamalar, vize koşulları da değerlendirilerek, eğitim danışmanlarımız tarafından sunulur. Bunun için en verimli yol, İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, İnegöl, Mersin ve Denizli ofislerimizden birini ziyaret etmenizdir. Bu sayede, daha önce Malta’da yaşamış veya bulunmuş eğitim danışmanlarımızdan detaylı bilgiler alabilirsiniz. Bununla birlikte, hiç evinizden çıkmadan da bütün işlemlerinizi yapabilirsiniz.
Yurtdışı eğitiminiz süresince, karşılaşabileceğiniz okul ücretleri, yaşam ve konaklama giderleri, uçak biletleri, yurtdışı çıkış harcı, vize ücretleri gibi tüm masraflar hesaplanarak eğitim danışmanlarımız tarafından size detaylı olarak sunulur. Okullarla olan anlaşmalarımıza göre yıl boyunca farklı zamanlarda sunduğumuz kampanya ve promosyon indirimlerinden faydalanabilmeniz için gerekli bilgilendirmeler yapılır. Bu sayede, öncelikli olarak kriterleriniz ve daha sonrada bütçeniz doğrultusunda en iyi okul seçimi yapmanız sağlanır.

Karar Ve Kayıt


Okul ve konaklama seçimi yapıldıktan sonra, Advance Yurtdışı Eğitim kayıt formları doldurulur. Kayıt formunuzda seçim yaptığınız okul, program, kurs ve konaklama tercihleriniz doldurulur. Kaydınızın iki taraf içinde kesinleştiğini belirtmek için daha sonra toplam ücretten düşülmek üzere depozito ücreti alınır.
Bu depozito ücreti Malta için 200 Euro’dur.

200 Euro’luk depozito ücreti kesinlikle ekstra bir ücret değildir, ve toplam okul ücretinden düşülmektedir.
Kayıt Evrakları :
• Advance Yurtdışı Eğitim Kayıt Formu
• Pasaport fotokopisi (2., 3., 4., 5. ve 60. sayfalar)
• 1 adet fotograf
• Vize başvuru formunun imzalanması
• 200 Euro depozito ücreti (toplam ücretten düşülmektedir)
Kayıt yaptırdığınız gün içerisinde, seçtiğiniz okula kaydınız yapılır, okul kabul belgeniz (Letter of Acceptance) gelir gelmez size telefonla onay bilgisi verilir. Ve bir sonraki adım hakkında yapılması gerekenler bildirilir.

Ekonomik Uçak Bileti


Kesin kaydınız gerçekleştikten sonra, sizin için farklı kanallardan en ekonomik uçak bileti araştırması yapılır, bilet fiyatları alınır ve sizin tercihinize sunulur. Malta vizenizi almak Advance Yurtdışı Eğitim için bir sorun teşkil etmediğinden, uçak biletiniz vizenizin çıkması beklenmeden alınır.

Vize Prosedürleri Ve Vize Başvurusu


Eğitim planı yaparken akıllardaki en büyük soru işareti her zaman için vize olmuştur. Vize için nereye nasıl başvuru yapılır, hangi evraklar gereklidir, ya bütün işlemler tamamlandıktan sonra vize başvurusu reddedilirse? Malta vizesi diğer ülkelerin öğrenci vizelerinden tamamen farklıdır. Malta vize başvurusu için pasaportunuzun fotokopisini ve 1 adet resminizi göndermeniz yeterlidir. Malta için vize başvuruları direk olarak Malta ofisimizden yapılır. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Malta vizesi için işlemlerinizi, hiçbir konsolosluk görüşmesi olmadan sizin adınıza yapabilmekteyiz.

Evrak Teslimi Ve Oryantasyon


Vizeniz de çıktıktan sonra, Advance Yurtdışı Eğitim ofislerimizde hazırlanan dosyanız size teslim edilecektir. Dosyanızın içerisinde yurtdışı seyahatiniz için gerekli tüm evraklar bulunacaktır. Evrak teslimi sırasında size, yurtdışı çıkış prosedürü, pasaport kontrolü, check-in prosedürleri, valiz hazırlığı v.s. gibi bilgiler aktarılacaktır. Bu bilgiler özellikle ilk kez yurtdışına çıkacak öğrencilerimiz için çok daha detaylı olarak anlatılacaktır. Ayrıca gideceğiniz ülkenin havaalanı ve Atatürk havaalanının krokileri sizlere verilecektir. Bunların yanında, gideceğiniz ülkenin iklimi, yaşam biçimi, yemek kültürü v.s. gibi genel bilgiler de aktarılır. Oryantasyon sırasında, size valizinin nasıl hazırlanması gerektiğinden, havaalanı kroki ve detaylarına, pasaport kontrollerinden, okul ve konaklama yerleşimine, telefon kartlarından, ucuz ve ekonomik alış veriş yerlerine kadar gideceğiniz ülke ile ilgili her türlü bilgi verilmektedir.

Eğitim Süresince Destek


Okulunuza ve konaklamanıza ulaştıktan sonra, okulunuzun ilk günü yapılacak olan seviye tespit sınavına katılacaksınız ve okuldaki oryantasyonunuz gerçekleşecektir. Bu sınav sonucunda çıkan seviyenize göre, eğitiminizin ilk adımı olarak sınıfınıza yerleştirileceksiniz. Eğitiminiz süresince karşılaşabileceğiniz büyük küçük her sorunda size vereceğimiz acil iletişim numaralarından veya e-mail göndererek bizimle iletişime geçebilirsiniz.

| More


Bu sayfada en çok arananlar
maltada eğitim, ingilizce, dil ve, malta dil kursu, malta okul, malta, malta dil okulu, malta dil okulları, malta ingilizce, malta eğitim , malta dil eğitimi, malta vize, okul eğitim, malta dil, malta hakkında, malta yaz okulu, malta resimleri, dil kurs, istanbul dil, dil ingilizce, pasaport, pasaport işlemleri, pasaport ücretleri, pasaport için gerekli evraklar, pasaport harcı, vize, yeşil pasaport
 
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
yurtdışı eğitim
 
 
 
 

          Ä°ngiltere Dil Okulları

 

          Amerika Dil Okulları

 

          Kanada Dil Okulları

 

          Malta Dil Okulları

 

          Yurtdışı Eğitim Genel

       

          Pasaport / Vize Rehberi

 

          Sınavlara Hazırlık

 

          Ä°ngilizce

 

          Yenilikler

 

          Yenilikler

       

ANASAYFA, YURTDIŞI EĞİTİM, HAKKIMIZDA, İLETİŞİM, SİTE MAP, SİTE HARİTASI, İNSAN KAYNAKLARI, YASAL UYARI, BLOG
yurtdışı dil eğitimi
yurtdışı eğitim yurtdışı dil eğitimi
 
yurtdışı eğitim
replica hermes bags